ثبت نام بهمن دیزل

نمونه سوالات رانندگی

نوبت دهی تعویض پلاک

اخبار خودرو

معرفی كاميون ایسوزو 8.4 تن (NPR75M)

كاميون ایسوزو 8.4 تن
آموزش خرید ماشین از بهمن دیزل

کامیونت ایسوزو 8.4 تن در صنعت حمل و نقل درون شهری و برون شهری بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد با استفاده از این کامیونت در داخل و داشتن مشتریان بسیار در صنعت باعث شده است تا گروه بهمن یکی از بهترین تولید کنندگان و مونتاژ کنندگان شرکت ایسوزو در آسیا باشد، استفاده از کامیونت های ایسوزو علاوه بر استفاده در صنعت داخلی ایران در کشور های اطراف نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد، با استفاده از این کامیونت ها و داشتن تکنولوژی یورو 4 و کاهش مصرف سوخت در آن ها باعث شده است.

با استفاده از ترمز هوشمند در ساخت کامیونت های درون شهر و برون شهری ایسوزو ایمنی آن بیشتر شده است و در نتیجه باعث می‌شود تا در شهر بتوانیم راحت تر رانندگی کنیم. مشخصات این کامیون به شرح زیر است:

وزن مجموع ناخالص كاميونت ایسوزو 8.4 تن مدل NPR75m به میزان 8400 کیلوگرم می باشد. نوع موتور این محصول به صورت 4سيلندر خطي سوپاپ بالا با  تزريق مستقيم مجهز به توربو شارژر و اينتر كولر بوده و دارای حداکثر قدرت 155/2600 (اسب بخار/ دور در دقیقه) و حداكثر گشتاور 420/1500 (نیوتن متر /دور در دقيقه) می باشد. کلاچ این محصول به صورت تك صفحه اي خشك با فنر ديافراگمی, کنترلگر هيدروليكی و قطر خارجي 325 ميلي متر ساخته شده است.

 

محصولات ایران خودرو

محصولات بهمن دیزل

محصولات بهمن دیزل

محصولات سایپا

محصولات کرمان موتور

محصولات کرمان موتور

محصولات نگین خودرو

محصولات نگین خودرو