ثبت نام بهمن دیزل

نمونه سوالات رانندگی

نوبت دهی تعویض پلاک

اخبار خودرو

معرفی کامیون شیلر 6 تن

کامیون شیلر 6 تن
آموزش خرید ماشین از بهمن دیزل

کامیونت شیلر 6 تن در واقع نسل جدیدی از کامیون‌های تولید داخل است که به تازگی تولید و رونمایی شده است. این خودروی تازه وارد اگرچه مدت به تازگی وارد بازار شده اما به واسطه ویژگی‌های منحصربفرد و عملکرد بالایی که دارد؛ توانسته جایگاه ویژه‌ای را از آن خود کند.

کامیون شیلر جدیدترین محصول “شرکت بهمن دیزل“، با تکیه بر دانش و تخصص مهندسان داخلی و با هدف توسعه و نوسازی ناوگان حمل و نقل تولید و عرضه شده است. شرکت بهمن دیزل به عنوان یکی از بزرگترین شرکت‌های خودروسازی، با تولید کامیونت شیلر تحولی شگرف در بازار خودروهای نیمه سنگین ایجاد کرد.

در رابطه با این کامیونت 6 تن لازم است بدانید که در چین توسط شرکت وان لیانگ ساخته و برای اولین بار وارد بازار های داخلی شده است. اما این کامیون برای رانندگان ایرانی چندان غریبه نیست چرا که به دنبال محبوبیت کامیونت‌های ایسوزو؛ طراحان شرکت بهمن دیزل، شاسی کامیونت های شیلر را از این کامیونت‌ها الهام گرفته اند.

شرکت بهمن دیزل برای ساخت کامیونت شیلر از بهترین و با کیفیت‌ترین متریال استفاده کرده و همین امر موجب شده که این کامیونت در زمره بهترین و پرفروش‌ترین کامیونت‌های موجود در بازار قرار بگیرد. موتوری که بر روی کامیونت شیلر قرار گرفته است از برند Cummins، با قدرت 141 اسب بخار می‌باشد و بدین ترتیب گفتنی است که این کامیونت از قدرت بالایی برخوردار است و این موتور به راحتی جواب گوی آن در تمام شرایط می‌باشد.

 

معرفی کامیون شیلر 6 تن

 

محصولات ایران خودرو

محصولات بهمن دیزل

محصولات بهمن دیزل

محصولات سایپا

محصولات کرمان موتور

محصولات کرمان موتور

محصولات نگین خودرو

محصولات نگین خودرو